Quick Help

Bilgi Bankası Bölümü, Sıkça Karşılaştığınız Soruların cevaplarını daha kolay bulabilmeniz için size yardımcı olacak bir bölümdür. Bilgi veya Yardım almak istediğiniz Bilgi Bankası Bölümü ve alt bölümlerini gezerek, yardım talebi açıp bekleyerek kaybedeceğiniz zamanı diğer işleriniz için kullanarak bazı sorunlarınızın çözümünü kolayca bulabilirsiniz.

Burs Başvurusu Hk.

Ardeşen belediyesi Muammer Çiçek oğlu  vakfı burs başvuru formunu buradan  inidirip gerekli olan belgeleri Ardeşen Belediyesi Beyaz masa Birimine en geç 30 eylül tarihine kadar Ulaştırınız.

1-Kimlik Fotokopisi ve 1 adet kapaklı plastik dosya

2-Öğrenci belgesi  veya Yeni kayıtlarda e devletten kayıt belgesi öğrenim süresi Beyan edilecek. Hazırlık okuyanlar hazırlık sınıfında olduklarını belgeleyeceklerdir. Sözlü beyan Kabul Edilmeyecektir.Transkrip

3-Vukuatlı  nüfus kayıt  belgesi ( Nüfustan alınacak)

4-Ziraat Bankası hesap cüzdan fotokopi veya hesap dekontu( Burs alacak öğrenciye ait olacak) Bankamatik  fotokopisi Kabul edilmeyecek. '    ,

5-Bursu devam edenler yalnızca öğrenci belgesi ve transkrip belgesi ibraz edeceklerdir.

6-Gelir belgesi maaş bodrosu ve çaykur 2018 yıllık gelir belgesi.

7-Herhangi birinin eksik olması durumunda başvurunuz geçersiz sayılır.


 Cevap Teslim Süresi Kaç Gündür?

Çözüm

NOT: 11 Ocak 2003 Cumartesi günü  24990 Sayılı Resmi Gazete duyurularında Dilekçe Hakkının Kullanılmasına Dair Kanunun 7 inci maddesi: Dilek ve şikayetleri konusunda yetkili makamlara yaptıkları başvuruların sonucu veya yapılmakta olan işlemin safahatı hakkında dilekçe sahiplerine 30 gün içerisinde gerekçeli cevap verilir. 

Yapılan başvurular, resmi çalışma gün ve saatlerinde işleme alınacaktır. Acil başvurularınız için, 7 gün 24 saat aktif olan Whatsapp Hattı 0464 715 1005  Nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

İçerik Detayları

İçerik Numarası: 3

Kategori: Sık Sorulan Sorular